Babyshower

Korralda oma babyshower meie juures!

Soovid oma beebi sünni puhul korraldada istumise aga mitte kodus, või soovite sõbrannadega hoopis üllatada oma rasedat sõbrannat peoga. Meie aitame. 

Babyshoweri peo idee tuleb meile USAst kus see on vaat, et populaarsemgi kui juba sündinud beebi katsikul käimine. Vahel soovib värske pere ise omaette uue pereliikmega tutvust teha ja paljude sõpradega ei jaksa siis koosviibimisi korraldada. Küll on veel enamikel rasedatel jaksu ja tahtmist sõpradega koos oma beebi peatset sündi tähistada. 

Meie juures saad rentida soovi korral vaid peoruumi ja köögi koos kohvimasina ja teekeetmise võimalusega (köögis on olemas ka külmkapp). 

Saame pakkuda pidu koos catering teenusega.

Lisaks saame pakkuda babyshower pidu koos lapsekandmisnõustamisega tulevastele vanematele, sinna paketti võib kuuluda ka kingituseks uus kandelina värsketele vanematele. 

Variant on valida ka riidest mähkmete koolitust ning soovi korral vanematele kingiks toredat starter-kit riidest mähkmete komplekti. 

Saame sulle ja su sõpradele panna kokku just täpselt sellise babyshower peo komplekti, nagu teie soovite. Peo korraldamiseks võta meiega ühendust SIIN!