Engel enneaegse beebi kombinesoon

Pole saadaval
Suurus: 50cm

Koostis:
100% meriino villafrotee

Enneaegse beebi jalaotstega "tudukombe". Kombinesooni ees on trukirida. Kinniste jalaotstega kombe sisse saab panna väikesed sokid, et need jalast ei kaoks.

Enneaegsetel beebidel on tihti vähem keharasva ja seetõttu ei suuda nad nii hästi reguleerida oma kehatemperatuuri ja neil on keerulisem soojas püsida. Meriinovillane kiht aitab beebi kehasoojust reguleerida ja niiskust imada. Kui beebi higistab. siis püsib ka niiske nahk soojana. See on absoluutselt parim esimene kiht enneaegse beebi jaoks. 

Engeli villariided vastavad GOTS-standardile. GOTS ehk Globaalse orgaanilise tekstiili standard on maailma juhtiv orgaaniliste kiudude tekstiilitöötlemise standard. Standardiga soovitakse tagada tekstiilide orgaaniline staatus alates tooraine koristamisest kuni keskkondlikult ja sotsiaalselt vastutustundliku tootmiseni.
GOTS-märgistus annab lõpptarbijale usaldusväärse kinnituse, et puuvill on kasvatatud mahepõllumajanduslikult (pole kasutatud pestitsiide, kasvatatakse keskkonnareostust vältides); tootmine on toimunud vastavalt sotsiaalsetele standarditele (ei kasutata lapstööjõudu, töötajatele makstakse õiglast palka ning pakutakse inimväärseid töötingimusi); tootmine toimub ilma keskkonnareostuseta. Välditakse kahjulike tootmiskemikaalide kasutamist, otsitakse võimalusi vee ja energia säästlikule tarbimisele tehases ning tootmistehased on range kontrolli all.

Kord aastas toimub sertifikaadi uuendamine ning selle eest tasumine.