Engel bodi, orhideepunane

Pole saadaval
Koostis: 70% meriinovill/30% siid

Mudel on pikkade varrukatega ja mõlemal õlal on beebi mugavamaks riietamiseks väikesed trukid. 

Meriinovilla/siidi segused riided sisaldavad 70% orgaanilinst meriinovilla ja 30% orgaanilist siidi. Siidi ja villa segamise õige proportsioon toob esile kangakiudude parimad omadused ning tagab riiete mugavuse. Villa/siidi segused riided on veelgi pehmemad, kui 100% villa sisaldavad riided. Lisaks hoiavad nad ihu soojas, lasevad nahal hingata ning on venivad. Kõik see teeb laste riietamise väga mugavaks.

Siidivillased riided on Eesti kliimas asendamatu esimene kiht sügis/talv/kevad hooajal. Eriti head riided kui kannad last lapsekandmisvahendis. Erinevad temperatuurikõikumised (oled põhiliselt õues ja selleks ka riietunud aga pead poest läbi jooksma jne) - siidivillane kiht aitab beebi kehal temperatuuri reguleerida ja imab ka higistamise korral niiskust, nii et nahk on ikka soe. Suvel on hea kasutada ka bambusviskoosiga riideid või siis puuvilla/siidiseguseid riideid, kuid kui su laps on väga suur higistaja, siis võid kaaluda siidivillariideid ka suvel. Higistava beebi nahka võimalikult kaua kuivana ja soojana hoides, hoiad ära nii kerged külmetused kui ka higilööbe.

Engeli siidivillariietel vastavad GOTS-standardile. GOTS ehk Globaalse orgaanilise tekstiili standard on maailma juhtiv orgaaniliste kiudude tekstiilitöötlemise standard. Standardiga soovitakse tagada tekstiilide orgaaniline staatus alates tooraine koristamisest kuni keskkondlikult ja sotsiaalselt vastutustundliku tootmiseni.
GOTS-märgistus annab lõpptarbijale usaldusväärse kinnituse, et puuvill on kasvatatud mahepõllumajanduslikult (pole kasutatud pestitsiide, kasvatatakse keskkonnareostust vältides); tootmine on toimunud vastavalt sotsiaalsetele standarditele (ei kasutata lapstööjõudu, töötajatele makstakse õiglast palka ning pakutakse inimväärseid töötingimusi); tootmine toimub ilma keskkonnareostuseta. Välditakse kahjulike tootmiskemikaalide kasutamist, otsitakse võimalusi vee ja energia säästlikule tarbimisele tehases ning tootmistehased on range kontrolli all.

Kord aastas toimub sertifikaadi uuendamine ning selle eest tasumine.