Kootud kandelina on suurepärane kandmisvahend, mida saavad mugavalt enda kehale siduda kõik lapsekandjad. Kandelina on vastsündinuga parim kandmisvahend, sest toetab täpselt seda pisikest keha, mis seda just vajab. Kui lapsekandmiskoti puhul peaks ära ootama, et beebi oleks vähemalt 56cm pikk, siis kootud lina saab edukalt kasutada ka enneaegse ja palju pisema beebiga. 
Vastsündinuga on vaja kandjal nn baaslina, mis keskmisel kandjal, kelle rõivasuurus on S - L, on 4.6m ehk suurus 6. Kõik allpool toodud kandelinad, kus tootenimes pole suurus mainitud, on just keskmise inimese baaslinad ehk 4.6m pikad linad. 
Kandelinu toodetakse väga erinevates kangakoostistes ja tihedustes. Pisikese beebiga on lihtsaim haarata mõni kergesti hooldatav lina, mida saab soovi korral alati masinas pesta ja täpselt nii kuivatada, nagu kodus parasjagu võimalik on. Ära võta ka kõige tihedamat (ehk paksemat) lina. Liiga suure tihedusega lina on pisikese beebi ümber raske pingutada ja see ei mahu põhisiduses normaalselt talle põlveõndlasse. Tavaliselt soovitame piirududa kuni 240g/m2 tihedusega, kuid allpool on ära toodud mitu kandelina, mis on tihedamad, kuid vastsündinule siiski sobivad. Selle oleme tootekirjelduses ka ära toonud. 

Kui sul on küsimusi, siis võta kindlasti ühendust meie lapsekandmisnõustaja Kadri Viirandiga aadressil kadri@lapsekandmine.ee

Lovaloom Serendipity Tenderly kandelina

Yaro vahvelkangast kandelina pronks-türkiis

Yaro Ava Trinity Sienna Rainbow Wool kandelina

Hoppediz kandelina Chicago blue

Hoppediz kandelina Chicago pink

Hoppediz kandelina Quito Aqua

Hoppediz kandelina Quito Pastel

Hoppediz kandelina Masasi

Hoppediz kandelina Sapporo

Suurus 4, ehk 3.6m

Suurus 5, ehk 4.2m