EMA ja PERELA veebiloeng "Vaagnapõhja salaelu"

Kliki SIIA, et osta pääse salvestuse vaatamiseks ja kuulamiseks. 

Teisipäeval, 6. aprillil algusega kl 10 teeb hormoonvõimlemise treener ning ettevõtmise Mina Olengi Naine looja Katri Ristal sissejuhatuse piirkonda “seal all”. Uurime vaagnapõhja salaelu tervel naisel, aga ka sünnitusjärgsete ootamatute lekete, pingete, tundetuse, ebaregulaarse tsükli, kontrollimatute emotsioonide, uinunud viljastumisvõime jms puhul.

Veebiloengu käigus annab Katri praktilisi soovitusi ja harjutusi erinevate murede ennetamiseks ja leevendamiseks. Võta käeulatusse pliiats ja paber, sest alustuseks hoopis joonistame pisut! Loengut modereerib ajakirja EMA peatoimetaja Merle Liivak

Loeng salvestatakse ja kõik pääsme soetanud saavad selle pärast loengut e-mailile.

Pääsmega kaasneb boonuskood, millega saab EMA e-poes tehtud ostu tasuta postiautomaati ja kingituseks EMA lugejalemmiku tiitli pälvinud HOIA homespa hüaluroonhappeeliksiiri Kleopatra (5 ml, väärtus 10 eur). 

Pääsmega kaasneb sooduskood, millega saab 20% soodustust kõikidelt pikkadelt kootud kandelinadelt ja TULA kottidelt Villapai e-poes.

Pääsme soetajad saavad lisaks maksekinnitusele e-maili koos loengu Zoomi-aadressi, boonuskoodi ja sooduskoodiga.

Rõõmsa kohtumiseni!

♥ ♥ ♥

Head asjad on õhus! Nii EMA toimetus kui ka PERELA leidsid hiljaaegu, et sel erilisel ajal ei saa me oma lugejaid, sõpru ja meie ümber koondunud peresid omapäi jätta ning just nüüd vajatakse meid rohkem kui kunagi varem.  

Taipasime, et meil on valmisolek olla olemas, jagada aastatega kogutud kogemust, ammutada üheskoos teadmisi, lugusid ja inspiratsiooni, imetleda ja imestada endisest veelgi vahetumalt.♡

Seepärast ühendame jõud ja lükkame kolmeks kuuks käima iganädalase veebiloengute sarja, mis annab pereinimestele võimaluse toita vaimu, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning esitada küsimusi.