EMA ja PERELA veebiloeng "Sünnitus. Trauma. Lahendus"

Kliki SIIA, et osta pääse loengu salvestuse vaatamiseks ja kuulamiseks.

Teisipäeval, 20. aprillil algusega kl 10 avab hinnatud ämmaemand ja kampaania #minakasünnitajana üks autoritest Ingrid Kaoküla sünnitusabivägivalla probleemi, ka seda, miks ei tohi naised hingetraumat endasse jätta, kuidas terveneda ja edasi minna. Loengut suunab EMA peatoimetaja Merle Liivak..
*

Aeg: 20.04.21 kl 10-11.15

Ämmaemand Ingrid Kaoküla räägib loengus järgnevatel teemadel:

* Sünnitusel kogetud rasked tunded. Millest need tulevad? On need normaalsed?
* Sünnitusabivägivald. Mis see on, väljamõeldis või mitte? Juhtub seda tihti ja mil moel?
* Kampaania #minakasünnitajana. Millega tegu ja kuidas see aitab Eesti naiste elu paremaks muuta?
* Miks ei tohi traumeerivat kogemust endasse jätta?
* Kuidas terveneda ja minna edasi?

Ingrid Kaoküla on hinnatud ämmaemand, kodusünnituse propageerija ja kampaania #minakasünnitajana üks loojatest. Loengut suunab EMA peatoimetaja Merle Liivak.

BOONUSED

❦ Loeng salvestatakse ja kõik pääsme soetanud saavad selle pärast loengut postkasti.

Pääsmega kaasneb boonuskood, millega saab EMA e-poes tehtud ostu tasuta postiautomaati ja kingituseks Huggies Bio Wipes biolagunevad niisked salvrätikud.

Pääsmega kaasneb sooduskood, millega saab 20% soodustust kõikidelt pikkadelt kootud kandelinadelt ja TULA kottidelt Villapai e-poes.

♥ ♥ ♥

Head asjad on õhus! Nii EMA toimetus kui ka PERELA leidsid hiljaaegu, et sel erilisel ajal ei saa me oma lugejaid, sõpru ja meie ümber koondunud peresid omapäi jätta ning just nüüd vajatakse meid rohkem kui kunagi varem.  

Taipasime, et meil on valmisolek olla olemas, jagada aastatega kogutud kogemust, ammutada üheskoos teadmisi, lugusid ja inspiratsiooni, imetleda ja imestada endisest veelgi vahetumalt.♡

Seepärast ühendame jõud ja lükkame kolmeks kuuks käima iganädalase veebiloengute sarja, mis annab pereinimestele võimaluse toita vaimu, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning esitada küsimusi.