EMA ja PERELA veebiloeng "Sissejuhatus lapsekandmisesse"

Kliki SIIA, et osta pääse loengu salvestuse vaatamiseks ja kuulamiseks. 

Teisipäeval, 13. aprillil algusega kl 10 saab lapsekandmisnõustaja Kadri Viirandi loengust teadmisi ja nippe lapsekandmisteemadega seni üldse mitte kokkupuutunu kui ka juba kogenud lapsekandja. Võtame läbi punktid, miks lapsekandmine on hea – ja seda nii lapsele kui ka kandjale.
*
Räägime lähedussuhte loomisest ja selle positiivsetest mõjudest nii lapsele kui ka emale. Teeme selgeks, mis on lapsele loomulikud kehaasendid ja kuidas peaks laps kandmisvahendis olema, et lapsekandmine oleks mugav kogemus nii lapsele kui ka kandjale.
*
Võtame kiirelt läbi erinevad lapsekandmisvahendid, nende plussid ja miinused, nii et koolitusel osalenu oskab kandmisvahendite virrvarris ise pärast paremini orienteeruda ja oskab teha ise nende seas just endale häid valikuid. Pärast koolitust järgneb küsimustevoor, kus saad küsida kõikvõimalikke küsimusi, mis sul enne koolitust ja koolituse ajal seoses lapsekandmisega on tekkinud.

*
Kadri Viirand on Trageschule UK poolt sertifitseeritud lapsekandmisnõustaja, kes on aktiivselt lapsekandmismaailmas tegutsenud juba üle kümne aasta.
*
Loengut modereerib Villapai ja PERELA üks asutaja Iti Aavik.

Ühe loengu hind on 12€.

EMA ja PERELA uudiskirjaga liitujatele on hind 9€.

 Loeng salvestatakse ja kõik pääsme soetanud saavad selle pärast loengut e-mailile.

Pääsmega kaasneb sooduskood, millega saab 20% soodustust kõikidelt pikkadelt kootud kandelinadelt ja TULA kottidelt Villapai e-poes.

*
Rõõmsa kohtumiseni!

♥ ♥ ♥

Head asjad on õhus! Nii EMA toimetus kui ka PERELA leidsid hiljaaegu, et sel erilisel ajal ei saa me oma lugejaid, sõpru ja meie ümber koondunud peresid omapäi jätta ning just nüüd vajatakse meid rohkem kui kunagi varem.  

Taipasime, et meil on valmisolek olla olemas, jagada aastatega kogutud kogemust, ammutada üheskoos teadmisi, lugusid ja inspiratsiooni, imetleda ja imestada endisest veelgi vahetumalt.♡

Seepärast ühendame jõud ja lükkame kolmeks kuuks käima iganädalase veebiloengute sarja, mis annab pereinimestele võimaluse toita vaimu, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning esitada küsimusi.