EMA ja PERELA veebiloeng "Seljasidustega alustamine"

Kliki SIIA, et osta pääse loengu salvestuse vaatamiseks ja kuulamiseks. 

Suvel lapsega matkates ja keerulisematel maastikel niisama jalutades on just seljasidused kõige paremad. Hinnatud lapsekandmisnõustaja Kadri Viirand annab 18. mail kl 10 praktilise veebiloengu, kus saame selgeks seljasiduse põhivõtted ja nipid-trikid.
*
Seljasidused on lapsekandmisnõustajate maailmas nagu kevadekuulutajad. Siis, kui teised taevas saabuvaid linde ootavad ja tärkavaid lumikellukesi otsivad hakkavad nõustaja graafikusse ilmuma seljasiduste konsultatsioonid ja töötoad.

Suvel lapsega matkates ja keerulisematel maastikel niisama jalutades on just seljasidused kõige paremad. Lisaks suuremale ja vanemaga jagatud vaateväljale on seljasidused kuuma ilmaga vähem palavad kõhusidused.


Hinnatud lapsekandmisnõustaja Kadri Viirand räägib loengus teemadel:

* Millal tohib seljasidustega alustada?
* Kuidas vältida lapse alla vajumist?
* Kas üksi on võimalik seljasiduseid teha?
* Millised on levinuimad seljasidused?
* Nipid ja trikid ühekihilise Ruck ja kahekihilise DH siduse jaoks…
… ja palju muud!

*
Kadri Viirand on Trageschule UK poolt sertifitseeritud lapsekandmisnõustaja, kes on aktiivselt lapsekandmismaailmas tegutsenud juba üle kümne aasta.
*
Loengut modereerib Villapai ja PERELA üks asutaja Iti Aavik.

Ühe loengu hind on 12€.

EMA ja PERELA uudiskirjaga liitujatele on hind 9€.

Loeng salvestatakse ja kõik pääsme soetanud saavad selle pärast loengut e-mailile.

Pääsmega kaasneb sooduskood, millega saab 20% soodustust kõikidelt pikkadelt kootud kandelinadelt ja TULA kottidelt Villapai e-poes.

*
Rõõmsa kohtumiseni!

♥ ♥ ♥

Head asjad on õhus! Nii EMA toimetus kui ka PERELA leidsid hiljaaegu, et sel erilisel ajal ei saa me oma lugejaid, sõpru ja meie ümber koondunud peresid omapäi jätta ning just nüüd vajatakse meid rohkem kui kunagi varem.  

Taipasime, et meil on valmisolek olla olemas, jagada aastatega kogutud kogemust, ammutada üheskoos teadmisi, lugusid ja inspiratsiooni, imetleda ja imestada endisest veelgi vahetumalt.♡

Seepärast ühendame jõud ja lükkame kolmeks kuuks käima iganädalase veebiloengute sarja, mis annab pereinimestele võimaluse toita vaimu, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning esitada küsimusi.